Gözeneksiz dokusu ile sağlığa dost, gelişmiş imalat yöntemiyle çağın ötesinde, zarif tasarımıyla estetik algısı yüksek; Dekton tezgahlar!

Dekton Cam, porselen ve kurvarsın mükemmel bir karışımı olan Dekton’un zengin tasarım seçenekleri ve kusursuz yapısıyla mutfak, banyo, zemin ve yüzeylerde dikkat çekici uygulamalar yapıyor, mekanınıza konfor katıyoruz. Sizlere ise zamanla eskimeyen, rengini kaybetmeyen, çizilmeyen ve leke tutmayan Dekton tezgahların tadını çıkarmak kalıyor.

İç ve dış mekanlarınızda dekoratif çözümler, yüksek kalite ve performans arıyorsanız Dekton tezgahlar tam size göre!

Kesintisiz bir konfor arıyorsanız doğru yerdesiniz! Otel, restoran, kafe ve sık kullanılan mutfaklar için Dekton tezgahlar en iyi çözüm…

DEKTON, mutfağını emsalsiz bir alana dönüştürmek isteyenler için uzun ömürlü bir üründür. Eksiz ve hiçbir sınırlama olmaksızın tek parça montaj için büyük bir potansiyel sunar. Oldukça farklı tasarım tarzlarına kusursuz bir şekilde uyan yekpare bir yüzeyin cazibesine sahiptir.

ÜSTÜN TEKNİK ÖZELLİKLER

Çizilme ve aşınmaya karşı dirençlidir.

Dekton, çizilmeye ve derin aşınmalara karşı dayanıklıdır. Yoğun kullanıma ve sık temizlemeye tabi tutulsa bile ürün özellikleri değişmez.

Yüksek UV Direnci

Dekton ultraviyole ışınlarına (UV) yüksek direnç gösterir ve zamanla solmaz, rengini kaybetmez. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılır.

Leke Tutmayan Yapı

Şarap, kahve, kalem ve pas gibi en inatçı lekeler Dekton yüzeyinde barınmaz, gözeneksiz yapısı sayesinde kimyasal maddelere de dayanıklıdır.

Ürün Galerisi