İçerdiği kıymetli maden partikülleriyle temperlenen alaşımı sayesinde sektöründeki en çok ısıya ve darbeye dayanıklı, çizilmez, yanmaz ve leke tutmaz özelliğiyle, gıdayla temasa uygun, sağlıklı, hijyenik ve anti-alerjenik bir malzemedir. Uluslararası sertifikalara sahip, ödüllü bir malzeme olan PARMA STONE; kalitesiyle %100 kullanıcı dostu olarak garanti altına alınmıştır.

Birçok ülkede büyük firmalar tarafından tercih edilen PARMA STONE, hafifliği ve üstün teknik performansıyla tasarlanmış doğası ile, tasarımcılar tarafından iç ve dış mekan çözümlerinde kusursuz alanlar geliştirilmesine olanak sağlar.

%100 Doğal malzemelerden üretilen porselen plakalar, hijyenik ve anti bakteriyel yüzey yapısına sahip olması, kolay temizlenebilir olması, kimyasal ve deterjanlara karşı yüksek yüzey dayanım özelliği ile günümüz yapılarında sıkça kullanılmaya başlanmıştır.

Gıda temasında hiçbir sakınca bulunmayan porselen levhalar yüzeyine zehirli ve sağlığa zararlı kimyasal salımı yapmaz.

Çeşitli Renk ve Desen Seçeneği: Yaşam alanlarınızın her şeyden önce iyi görünmesi gerekir. Hammaddelerin çeşitli pigmentasyonu çeşitli renkler ve tonlar oluşturur, bu nedenle mevcut dekorunuzla veya yeni veya yenilenmiş bir mutfak için birçok farklı renk seçeneği mevcuttur.

Çeşitli Yüzey Seçeneği: PARMA STONE levhaların ultra özel teknolojisi sayesinde Saten Mat, Kristal Parlak ve Dokulu Mat gibi özel yüzey seçenekleri elde edilmektedir.

Büyük Slab: Doğal taş levhalardan çok daha büyük olan 3200x1620mm ebada kadar PARMA STONE levhalar mümkündür, böylece mutfak adalarını veya tezgahlarını tek bir plaka ile kaplayabilirsiniz. (Daha büyük plakalar, tezgahın bütün ve tüm görünümü için daha az dikiş / daha az derz anlamına gelir. Bu, kurulumu hızlandırır, dikiş-derz sorunları azalır ve sonuç olarak maliyeti azaltır.)

Ürün Galerisi