Seviye garantileri en yüksek derecede ifade özgürlüğü ve ideal mimari tasarım için en yeni, en çok yenilikçi trendler. Konsept ve yaratımı sağlar yüksek estetik ve tasarım çözümleri ile En çeşitli ve zorlu lezzetleri tatmin etmek için teknik değer

Çeşitli kalınlıklarda seramik plakaların, mobilyalar ve kesintisiz yüzeyler oluşturmak için avantajları ile en üst düzeyde estetik incelik sadece porselen olan hijyen, dayanıklılık ve pratiklik taş ürünleri garanti edebilir. En iyisini sunan bir proje tam potansiyelini ifade etmek için modülerlik ve çok yönlülük her geçen gün malzemeyi çekici tasarım.

Ürün koleksiyonumuza yeni eklenen İtalyan Level markasına ait büyük ebatlı porselen plakalar modern mekanlar içerisinde mutfak, banyo tasarımları ve dış cephe tasarımları yapmanıza imkan vermektedir.

Geniş ebatlı porselen plakalardan elde edilen Levelstone Tezgahları 160x320cm – 6.5mm kalınlık ve 162x324cm – 12mm kalınlık ölçülerinde imal edilmektedir.

Level Stone  kullanımı ve bakımı kolaydır.

Darbe,çizik gibi her türlü dış etkilere karşı dayanıklı olan Level Stone Seramik porselen asitli madde kullanmadan günümüz sıvı krem temizlik malzemeleri ile çok rahat silinebilir ve temizlenebilir.

Level Stone  seramik porselen birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Ürün Galerisi