SAPİENSTONE MUTFAĞINIZI FARKLI ÇEŞİTLİ RENKLERDE HARİKA BİR GÖRÜNÜME GETİRİR.

SapienStone, yüzeyine daha gerçekçi bir görünüm kazandıran damarlarla doldurulmuş tam gövdeli bir porselendir: başka hiçbir üründe eşsiz bir görünüm bulunmamaktadır.

SapienStone porselen levhalar, yüksek sıcaklara, lekelere, kimyasal ürünlere ve çizilmeye karşı doğuştan gelen bir dirençle mutfak tezgahının en katı gereksinimlerine yanıt vermek için özel olarak geliştirilmiştir. Güneş ışığı hiç bir özelliğini değiştirmeyeceği için açık havada da kullanılabilir. Tüm bu özellikler, SpienStone’un güzel ve sağlam esnekliği sayesinde evinizin yıllarca canlandırıcı bir şekilde cilalı görünmesini sağlamak için birlikte çalışır.

SapienStone, doğal olarak yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır . SapienStone, ahşap, laminatlar ve kuvars ürünlerinden farklı olarak, yangın durumunda yanmaz ve üzerine sıcak bir kahve demliği veya tava koyarsanız termal hasara uğramaz. SapienStone’un levhaları, güneş ışığı özelliklerinin hiçbirini değiştirmediği için açık havada da kullanılabilir.

SapienStone’un çizilme direnci diğer ürünlerden daha iyidir. Ahşabın, laminatların ve kuvars tezgahların çizilme nedeniyle sürekli hasar gördüğü durumlarda, SapienStone’un sert yüzeyi günlük aşınma ve yıpranmaya dayanabilir – ve renk veya parlaklık eklemek için diğer malzemelere uygulananlar gibi renkli reçineler veya koruyucu boyalar kullanmıyoruz.

Belki de en iyisi, SapienStone özel bir bakım veya dikkat gerektirmez . SapienStone ürünlerinin tümü normal sabun ve sıcak su veya genel temizlik ürünleri ile temizlenebilir. Öyle kimyasallara dayanıklı ve asitleri limon ve sirke dahil, her türlü.

SapienStone, özellikle mutfakta kullanılmak üzere tasarlanmamış diğer markalara göre sayısız fayda sunan, özellikle mutfak düşünülerek tasarlanan ilk porselen italyan levha markasıdır.

Ürün Galerisi