Infinity, mimari, iç mekânlar ve özel çözümler için yüksek kaliteli 6 mm, 12 mm ve 20 mm kalınlık seçenekleriyle 1620*3240 mm’ye kadar ölçülere sahip büyük boyutlu porselen plakaların üretiminde uzmanlaşmıştır.

Geniş Infinity koleksiyonu, yüksek teknolojiyi inovasyonla birleştiren, tüm dünyadaki mimarların ve tasarımcıların yaratıcılığını destekleyen çeşitli yüzeyler sunar. Infinity ürünleri aşınmaya, yıpranmaya ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Temizlenmesi kolaydır, ısı veya asitlerden etkilenmezler.

Tezgah seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. İnfinity Surfaces Fiyatları belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir marka olsa da ürün kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.Infinity Surfaces Tezgah çin bir çok farklı renk seçimi yapabilir ve Porselen Masa, Banyo Tezgahı , Mutfak Tezgahı veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

İnfinity Levhalar duvarlara uygulanabilir, dekoratif döşeme elemanları oluşturmak için dönüştürülebilir veya yapıştırılmış veya havalandırmalı cephelerde dış kaplama olarak kullanılabilir.

Modern ve zarif bir backsplash olmadan hiçbir mutfak tamamlanmış sayılmaz, bu nedenle Infinity 6 mm plakalar istediğiniz üst kısım için mükemmeldir. Tezgaha uyacak doğru rengi bulmak, tasarımlarımızın çoğu farklı kalınlıklarda mevcut olduğu için kolaydır. Lavabo muhtemelen mutfaktaki en önemli eşyalardan biridir, bu nedenle ısıya, donmaya ve kire dayanıklı ve tamamen emici olmayan bir şeye ihtiyacınız vardır. Gözeneklilik derecesi% 0,05 olan Infinity, bulabileceğiniz en az gözenekli teknik malzemedir. Üstünüzü Infinity porselen evyeyle tamamlamak, mekanlarınıza tutarlı, şık ve modern bir görünüm kazandıracak ve evye, mutfağınızın geri kalanıyla mükemmel ve kusursuz bir şekilde uyum sağlayacaktır.

Geniş Infinity Porselen Tezgah ve mobilya yelpazesi, iç tasarımlarınıza modern ve zarif ruh halleriyle farklı görünümler kazandırabilir. Levhalarımızın farklı kalınlıkları, kullanıcıların harika raflar, dayanıklı masalar ve – neden olmasın – lamba tasarlamalarına yardımcı olabilir.

ÜSTÜN TEKNİK ÖZELLİKLER

Çizilme ve aşınmaya karşı dirençlidir.

Infinity, çizilmeye ve derin aşınmalara karşı dayanıklıdır. Yoğun kullanıma ve sık temizlemeye tabi tutulsa bile ürün özellikleri değişmez.

Yüksek UV Direnci

Infinity ultraviyole ışınlarına (UV) yüksek direnç gösterir ve zamanla solmaz, rengini kaybetmez. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılır.

Leke Tutmayan Yapı

Şarap, kahve, kalem ve pas gibi en inatçı lekeler Dekton yüzeyinde barınmaz, gözeneksiz yapısı sayesinde kimyasal maddelere de dayanıklıdır.

Ürün Galerisi