Laminam tezgah, yeni bir ürün olup evini yenilemek isteyen kullanıcılar tarafından sıkça araştırılan ve merak edilen bir konudur. Bizler de Öztaş Mermer Granit firması olarak siz değerli müşterilerimizin laminam tezgah ile ilgili merak ettiklerinize istinaden bir yazı derledik. Laminam tezgah porselen ve cam bileşenleriyle üretilen bir tezgah türüdür. 162 * 324 ölçülerinde 12 mm kalınlığındadır. Çok büyük ebatlarda mutfak tezgahı, banyo tezgahı, iç cephe kaplamları, dış cephe kaplamaları ve bankolar içinde kullanılan yeni bir malzeme teknolojisinin ürünüdür. Laminam tezgahlar mobilya yüzeylere, masalara da uygulanabilmektedir.
Laminam tezgahta özellik bakımında ısıdan etkilenme, yanma ve çizilme olmaz. En yüksek teknik performans için laminam tezgahlar hijyen olarak da %100 antibakteriyeldir ve hijyen ve dayanıklılık garanti eder. Aynı zamanda da leke tutmaz ve temizlik kolaylığı sağlar. Bu nedenle hassas uygulamalar için kullanılabilir.
Laminam tezgahlar estetik ve mimari açıdan da çokça tercih edilen ve ön plana çıkmış ürünlerdir. Şık tasarımı ile mekanları modern bir yapıya ulaştırırken aynı zamanda kullanışlı ve sanatsal bir görsel yapıdadır. Doğal renk seçenekleriyle doğal bir görünüm ve şıklık kazandırırken seçenek olarak da müşterilerin dilediği rengi tercih etmesi mümkündür. Estetik açıdan oluşturduğu görsellik ve geniş formatı ile çokça avantajlıdır. Yalnızca laminam tezgah kullanıldığında bile ortamın havası hemen değişmekte ve adeta mimari bir güzellik ortaya çıkmaktadır. Uzun ömürlü olmasıyla da tercih edildiği gibi büyük ebatlarda tercih edilebilmesiyle de sınırlama yapmadan kullanım kolaylığı sağlar. Sıra dışı tarz yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan laminam tezgah günümüzde bireyler tarafından en favorilenen ürün yelpazesinde bulunmaktadır.

Laminam Tezgah Özellikleri

• Çizilme ve deformasyona karşı üstün şekilde dirençlidir.
• Laminam tezgah kolay temizliği ve bakımı ile de hijyeni garanti eder. Yüzeyi temizlemek için ılık su, deterjan ve ıslak bir bez yeterlidir.
• İç ve dış mekan uygulamaları için idealdir. Hava koşullarından etkilenmez.
• Laminam tezgahlar bakteri barındırmazlar.
• Gıda ile temasa uygundur ve gıdaya herhangi bir zarar vermez.
• Laminam tezgahlar ısıya ve yüksek sıcaklığa karşı dayanıklıdır.
• Laminam tezgahlar bulunduğu ortama şıklık katar. Mimari bir yapıya sahip olmasıyla modern bir görünüm elde etmek için en çok tercih edilen tezgah uygulamaları arasındadır.

Laminam tezgahlar ile ilgili sorularınızı ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÜSTÜN TEKNİK ÖZELLİKLER

Çizilme ve aşınmaya karşı dirençlidir.

Dekton, çizilmeye ve derin aşınmalara karşı dayanıklıdır. Yoğun kullanıma ve sık temizlemeye tabi tutulsa bile ürün özellikleri değişmez.

Gıda ile Doğrudan Teması için Uygun​

Laminam’ın hijyenik bir yüzeye sahip olmasından dolayı gıdalarınızı güvenle tezgahınızın üzerine koyabilirsiniz.

Isıya ve yüksek sıcaklık direnci

Laminam’ın hijyenik bir yüzeye sahip olmasından dolayı gıdalarınızı güvenle tezgahınızın üzerine koyabilirsiniz.

İç ve dış mekan uyg. için uygundur​

Laminam, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılır. Laminam farklı hafa koşullarından etkilenemez.

Hijyenik Antibakteriyel Yüzey

Laminam tezgahları bakteri barındırmama özelliği sayesinde hijyenik bir yüzeye sahiptir.​

Temizlik ve Kolay Bakım​

Genel olarak, yüzeyi temizlemek için ihtiyacınız olan tek şey ılık su ve nötr bir deterjandır.​

Ürün Galerisi